Oficjalnie: 10.428,09 zł ! (10.159,00 zł; 320 koron czeskich; 41,04 EURO; 10 funtów brytyjskich). Udało nam się ustanowić nowy rekord w zebranych pieniądzach w walucie polskiej ! Przez 13 zawidowskich finałów WOŚP nigdy nie udało przekroczyć się magicznej bariery 10.000 zł. Do ogólnego zawidowskiego rekordu z 2011 r. zabrakło nam dosłownie „kilka złotych”. Podczas orkiestrowego grania wiele emocji wzbudziły licytacje. Mieszkańcy naszego miasta byli świadkami niesamowitej walki, pełnej nieprzewidzianych zwrotów akcji rywalizacji - o każdy - nawet najdrobniejszy przedmiot. Absolutnymi hitami były licytacje:

- złotego serduszka XX Finału WOŚP w Zawidowie wraz z certyfikatem, które zostało zlicytowane za kwotę 700 zł przez Rafała Niedzielskiego i Marka Mroczko współwłaścicieli firmy „Rafmar”. I tutaj stała się rzecz niewiarygodna. Nowonabywcy przekazali złote serduszko do ponownej licytacji ! W drugiej „serii” serduszko uzyskało wartość 450 zł a nabywcą zostali Państwo Ewa i Robert Łężni, którzy wykazali się niesamowitym gestem, oddając złote serduszko dla pierwszych nabywców – Rafała i Marka. Łącznie „złote serduszko” zostało zlicytowane za rekordową kwotę 1.150 zł !

- „jednego dnia z życia wiceburmistrza – zostań na jeden dzień najbliższym doradcą burmistrza miasta Zawidowa”. Niezmiernie miło nam ogłosić, że za kwotę 700 zł nowym wiceburmistrzem Zawidowa został Pan Paweł Zasadziński. Gratulujemy !

- oficjalnego kubka WOŚP, który „poszedł” za kwotę 320 zł, a szczęśliwym posiadaczem została Pani Marta Mroczko.

- misia policjanta, znanego jako POL-MIŚ, którego nabywcą została Pani Teresa Kozińska, „wykładając” za przystojnego misia w mundurze 230 zł.

- modelu bolidu F1 Roberta Kubicy, gdzie kwotę 200 zł na nabycie tego unikatowego egzemplarza przeznaczyła Komisja Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu działająca przy Radzie Miejskiej w Zawidowie.

Gorąco dziękujemy wszystkim, którzy wrzucili każdy grosz do puszek, za to że wzięliście udział w licytacji i wsparliście WOŚP. Dziękujemy każdemu kto przyszedł do Ośrodka Kultury by zagrać razem z nami jak i tym, którzy byli z nami duchem. Serdecznie dziękujemy wolontariuszem, daliście radę.

Licznik odwiedzin: 711778