Akcja Wakacje - zakończona

Akcja Wakacje 2019 – zakończona!

Dzisiejszym dniem kończymy tegoroczne zajęcia wakacyjne w Zawidowie. Były to 8 tygodniowe codzienne warsztaty zorganizowane przez nasz ośrodek. Było bardzo pracowicie, ale jakże fajny był to czas spędzony z naszymi dzieciakami.

Drugi miesiąc wakacji rozpoczęliśmy wyjazdem na Zamek Czocha, gdzie odbyły się warsztaty magii połączone ze zwiedzaniem zamku. W środowe poranki oglądaliśmy bajki, a każdego dnia podczas warsztatów plastycznych zrobiliśmy setki rysunków, koralikowych bransoletek, plastelinowych zwierzaczków. Na warsztatach kreatywnych uszyliśmy własnego projektu eko koszulki, zrobiliśmy kostkę rubika, bańki mydlane i wiele innych. Warsztaty kulinarne to zawsze hit, tym razem upiekliśmy ponad 200 sztuk czekoladowych rogalików, a kalorie spalaliśmy grając w piłkę na Orliku, spędzając czas na siłowni oraz na wspólnych grach i zabawach. Ostatni wakacyjny tydzień rozpoczęliśmy wyjazdem do Parku Bajek w Karpaczu. Odbyła się również gra terenowa, którą zakończyliśmy wspólnym wyjściem na lody. Ostatni dzień akcji "Wakacje z OK" spędziliśmy na rozgrywkach sportowych, tańcach oraz laniem wody na wesoło. Na koniec każdy uczestnik dostał pamiątkowy dyplom.

Szybkie podsumowanie: na naszej letniej akcji gościliśmy ponad setkę uczestników. 1 sierpnia pobiliśmy rekord frekwencji, tego dnia w zajęciach udział wzięło dokładnie 90 osób, a średnio każdego dnia odwiedzało nas ok. 60 dzieci!

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy powodzenia w szkole. Jednocześnie zapraszając na zajęcia popołudniowe, które ruszą już 2 września o godz. 15:00.

Serdecznie zapraszamy!

Pełna galeria zdjęć dostępna pod linkiem: http://www.okzawidow.pl/galeria/g/akcja-wakacje-zakonczona


Licznik odwiedzin: 481797