Oldboje dla WOŚP

Nie ma mocnych na BKS Bolesławiec!

W minioną sobotę w sali sportowej przy szkole podstawowej w Zawidowie odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej „Oldboje dla WOŚP”. W ramach 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W rozgrywkach wzięły udział zaprzyjaźnione drużyny z Bełchatowa, Bolesławca, Miłoszowa oraz Zawidowa. Tego dnia do orkiestrowej puszki udało się uzbierać 1560, 68 zł. Panowie Oldboje macie wielkie serducha. Dziękujemy.

Chodź tego dnia wyniki były na dalszym planie to na parkiecie nie brakowało pięknych akcji i zaciętej rywalizacji. Tradycji stało się zadość i jak zwykle w Zawidowie najlepsi okazali się Oldboje BKS-u Bolesławca, wygrywając wszystkie mecze! Na drugim stopniu podium stanęli zawodnicy GKS-u Bełchatów, tego dnia mający w składzie zawodników pokroju chociażby Jacka Popka byłego ekstraklasowego (200 spotkań/18 bramek) zawodnika! Na trzecim miejscu na podium stanęli oldboje z Miłoszowa, którzy stracili szanse na drugie miejsce w ostatnich 20 sekundach spotkania z Bełchatowem. Czwarte miejsce dla chłopaków z Zawidowa.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za stworzenie super atmosfery w trakcie i po turnieju. Sędziom panu Wojciechowi oraz panu Krzysztofowi za charytatywne podejście do tematu sobotniego turnieju. Pani Iwonie Ptak z Natka Baru za smaczny obiad po zawodach i gościnę. Firmie Iza-Med za opiekę medyczną. Dziękujemy naszemu współorganizatorowi panu Dariuszowi Kaczmarczykowi za kolejne udane i wspólne sportowe wydarzenie w naszym mieście. Naszym sponsorom dzięki którym mogliśmy zorganizować ten turniej z takim rozmachem: Państwu Katarzynie i Dariuszowi Jaworskim z firmy C3, Panu Maciejowi Twardowskiemu z firmy Twargum oraz Panu Grzegorzowi Konachowiczowi reprezentującego firmę Tabak.

Podziękowania kierujemy do Dyrekcji szkoły panom Krzysztofowi Machowi oraz Robertowi Wochnie oraz Pracowników za udostępnienie i przygotowanie sali sportowej.

Organizatorem turnieju był Ośrodek Kultury oraz Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji w Zawidowie.

Siema!

 

Pełna galeria zdjęć dostępna pod linkiem:http://www.okzawidow.pl/galeria/g/oldboje-dla-wosp

 


Licznik odwiedzin: 711797